słuchawka  888 146 109

Atrakcje dla grup nad morzem

 

Militarny park rozrywki 

zaledwie 10 min od Niechorza i Rewala

Ofensywa Team

Adres

 

Kusin 10, 72-343 Karnice

email: ofensywateam@interia.pl 

facebook

Dla dzieci i młodzieży

Atrakcje dla kolonii i wycieczek nad morzem

Już nie musisz szukać i zastanawiać się gdzie zorganizować atrakcję dla kolonii, wycieczki szkolnej czy imprezy firmowej. Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz u nas! Nasza firma zapewni organizację atrakcje dla dzieci i młodzieży od A do Z,  nie musisz niczym się martwić, wszystkim zajmą się nasi doświadczeni instruktorzy.

 

W naszym militarnym parku rozrywki, który zajmuje obszar 15 hektarów znajdą Państwo wiele atrakcji dla swoich podopiecznych, które są w 100%  bezpieczne i przemyślane w taki sposób, by dawały jak najwięcej radości z pobytu u nas. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w organizowaniu imprez dla kolonii, wycieczek szkolnych czy firm przeżyjecie z nami niezapomnianą przygodę. Park znajduje się na terenie ogrodzonym, oddzielonym od osób z zewnątrz, każda grupa ma gwarancję, że obiekt będą mieć na wyłączność.

 

Nauka i zabawa

 

Nasz militarny park rozrywki to nie tylko dobra zabawa, ale także nauka, oferujemy Państwu kilka scenariuszy spędzenia czasu u nas. W dwóch programach z wielu jakie oferujemy mogą państwo przenieść się do czasów II wojny światowej i przeżyć szkolenie w jedynym w Polsce placu ćwiczeń "CICHOCIEMNYCH"

słuchawka  888 146 109

Zobacz jak bawią się nasi goście:

Ofensywa Team - organizacja imprez w stylu militarnym
zadzwoń do nas